Balık Burcu ve Sağlık

Yazar: Editör
20 Şubat 2019
530 Okunma

Bahar aylarında Balık burcunun kendine özen göstermesi gerekir. Narin bir yapıya sahip oldukları ve soğuk algınlığına kolayca kapıldıkları görülmektedir. Balık burcu ayak ve sinir sistemini yönetir. Cilt rahatsızlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Çünkü bünyeleri alerjiktir. Kalsiyum, fosfor, biotin, B2, B6, B15 vitaminleri tavsiye edilir. Yönetici gezegenleri Neptün, aynı zamanda ilaçları da yönetir. Birçok ilacın Balık burçlarında yan etkileri olduğu sıkça görülebilir.

 

Tavsiye: 

Balık burçları ne yazık ki kilo almaya çok müsait bir bünyeye sahiptir. Alınan en ufak bir kilo bile görülmeye hazır duruyor diyebiliriz. Size formunuzu devamlı korumanızı önerebiliriz. Kısa süreli diyet programları uygulamak yerine, hayatınızdaki yemek alışkanlıklarını kökten değiştirmelisiniz. Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı olarak benimseyin! Özellikle de geceler abur cubur yemekten vazgeçemiyorsunuz. Bu davranışınızdan vazgeçerseniz kilo konusunda sorunlar yaşamazsınız. 

Katı diyetlerden uzak durun! Su grubu burçlarından Balık burcu, katı ve yorucu diyetlerden uzak durmalıdır. Vücudunuzun demire ihtiyaç duyabileceğini hatırlatalım, demir içeren besinler tüketmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca alerjik bir bünyeye sahip olabilirsiniz. Bu sebeple bir rejime başlayacaksanız, tüketeceğiniz gıdaları bir diyetisyene de danışmayı ihmal etmeyin.

  

Vücudunun hassas bölgeleri:

Sindirim sistemi, bağırsaklar, ,baş, eller, dişler, lenf ve bağışıklık sistemi hassas bölgeleridir. Sindirim sisteminde problem yaşayan Balık burçları detoks ile arınma yöntemlerini uygulayabilirler. Hazımsızlık ve gaz gibi problemlerle karşılaşan Balık burçlarının yavaş yemek yemeye özen göstermeleri gerekir. Baş ağrısı gibi problemlerle karşılaşan Balık burçlarının ise karanfil yağını alınlarına ve şakaklarına kullanmaları önerilir. Diş problemi yaşayan Balık burçları, doğal yöntemlerden faydalanmalılardır. 


Koçan Numaranızı Giriniz